Sosyal Medya Pazarlama

Sosya Medya Pazarlama

Müşterilerinizi sosyal medya pazarlaması ile daha da arttırabilirsiniz. Sosyal medya pazarlaması ile bulunduğunuz bölgedeki çevrenizi arttırabilir ve daha çok yere sesinizi duyurabilirsiniz. Çalıştığınız endüstride en çok konuşulan firma olabilirsiniz.

Sosyal Pazarlama Süreci

  • Keşfetmek : Rakiplerinizin sitelerini, sosyal medyadaki konumlarını dikkatli bir şekilde araştırılıp öğrenilmesi bundan sonraki adımların düzgün gitmesi için mutlak olarak gereklidir.
  • Strateji : İş hedefleriniz doğrultusunda sosyal medya profilleri ve içerik paylaşımı ile ilgili stratejinizi oluşturun.
  • Kampanyalar : İçerik veya sosya medya profilleri ile kampanyalar oluşturup müşterilerinizin dikkatini çekin.
  • Analiz ve Raporlama : Aylık olarak sosyal medyadaki performansınız ile ilgili raporlar çıkarılır.

Satışlarınızı Sosyal Medya İle Arttırın

Sosyal medya pazarlamaları google arama motoruna benze bir şekilde şirketinizin bilinirliğini arttırır. Ürün satışı yapmanızı sağlar. Sitenize yeni ziyaretçi çekebilir ve yeni müşteriler edinebilirsiniz. Müşterileriniz ile etkileşime geçin. Hiçbir zaman müşterisine değer vermeyen bir firma ayakta kalamaz. Her şirket muhakkak müşterilerine dileklerini ve istekleriniz söyleyebilecekleri bir ortam oluşturması gerekir. Bu sayede firmalar müşterilerinin neyi beğendiklerini, neden nefret ettiklerini öğrenebilir.

Sosyal Medyadaki İletişim Hızı

Sosyal medya şirketlere müşterilerinin sorularını hemen cevaplayabilme imkanı sağlamaktadır. Bu birebir konuşma, mail, sss gibi birçok yöntemle yapılabilmektedir. Ayrıca sosyal medya ile müşterilerine ektra bilgiler sunabilirsiniz. Bu bilgiler ile mevcut müşterilerinizin sizinle tekrar alışveriş yapmasını sağlarsınız.

Hizmetlerimiz Firma İletişim Bilgileri
Kazım Dirik Mahallesi 166 Sokak Küçükpark
No:5 K:1 D:1 Bornova / izmir
0(232) 374 22 22
iletisim@armateknik.com.tr
Armateknik Blog
Bizimle Bağlantı Kurun
Web Tasarım Talep Formu Talep Gönder