Adwords Reklam Verme

Adwords Reklam Verme Adwords Reklam Ajansı

Adwords reklam kapmanyalarının yönetimi gerçekten çok zaman isteyen bir iştir. Bu işi uzmanlaşmış Adwords reklam ajansı olarak biz sizin için yapmaktadır. Reklamlarınız yayınlanırken sonuçların sürekli olarak incelenmesi gerekir. Anlık gelen sonuçlara göre kampanyanızda bazı küçük değişiklikler yaparak günlük maliyetlerinizi oldukça düşürebilirsiniz.

Sanal dünyada profesyonel web siteniz belirli bir kullanıcı sayısına ulaştıktan sonra bunu artırmanın başka yollarının da olduğunu söylemek isteriz. Bunun için google adwords reklam verme seçeneği listenin başında gelmektedir. Çok ciddi zaman ve bilgi gerektiren bu profesyonel reklam çalışması, sayfanıza daha çok ziyaretçi gelmesini ve satışlarınızın artmasına sebep olmaktadır. Bu profesyonel reklam hizmeti mutlaka Adwords reklam ajansından alınmalıdır. İnternet üzerinde rekabet koşulları günümüzde hem internet ortamında hem fiziksel mağaza ortamında çok arttığı için profesyonel firmaların kar marjları da buna bağlı olarak azalmıştır. Reklam harcamaları bu sebepten ötürü çok önemli hale gelmiştir. Armateknik Bilgisayar izlediği doğru politikalar ile sizlere internet üzerinde daha fazla müşteri kazandırmayı garanti eder.

Ücretli Adwords Reklamları ile sitenizdeki trafiği arttırabilir ve yeni müşteriler bulabilirsiniz.

  • Şu anda talep edilen ürün & hizmetlerinizi daha yukarılara çıkartın.
  • Reklamlarınızı seçtiğiniz anahtar kelimeleri kullanarak, belirli bir coğrafi bölgede, haftanın istediğiniz günlerinde ve saatlerinde yayınlayarak sitenize sadece ilgili ziyaretçileri çekebilirsiniz.
  • Etkili reklam metinleri kullanarak, gereksiz tıklamaları azaltabilirsiniz.

Adwords reklam kampanyalarının yönetimi gerçekten zor ve çok zaman isteyen bir iştir. Bu işi uzmanlaşmış Adwords reklam ajansları sizin için yapmaktadır. Reklamlarınız yayınlanırken sonuçların sürekli olarak incelenmesi gerekir. Anlık gelen sonuçlara göre kampanyanızda bazı küçük değişiklikler yaparak günlük reklam maliyetlerinizi oldukça düşürebilirsiniz.

Adwords Reklam Verme Teknikleri

1. Anahtar Kelimelerinizde Geniş Eşleme Kullanın

Kampanyada kullanılan anahtar kelimeleri geniş eşleme olarak değiştirdiğinizde farklı varyasyonlarda arama yapan ziyaretçileri sitenize çekebilirsiniz. Geniş eşleme reklamınızın tıklama sayısını arttıracaktır. Anlık gelen sonuçlara bakarak reklamınızın gözükmesini istemediğiniz negatif anahtar kelimeleri kampanyanıza ekleyerek gereksiz tıklamaları engelleyebilirsiniz. Geniş eşlemeli anahtar kelimelerinizin başına '+' artı işaretini eklerseniz seçtiğiniz anahtar kelimenin çok yakın varyasyonlarında reklamlarınızın gözükmesini sağlarsınız. Birçok profesyonel Adwords reklam veren Adwords Editöründe anahtar kelimelerin eşleme tipininin toplu olarak değiştirildiğini bilmemektedir. Bunun için tipini değiştireceğiniz anahtar kelimelerin tamamını seçtikten sonra Edit menüsünden Seçili Anahtar Kelimelere Metin Ekle 'yi seçerek text kutucuğuna '+' artık işaretini ekleyin. Bu işlem tüm anahtar kelimelerin önüne '+' artı işaretinin konulmasını sağlar.

2. Anahtar Kelimelerinizi, Kampanyalarınızı, Reklam Gruplarınızı Excel'de Oluşturun

Anahtar kelimelerinizi kategorilere ayırmak çok zaman alıcı bir iştir. Oluşturduğunuz kategoriler kampanya ve reklam grupları oluştururken size oldukça yardımcı olacaktır. Anahtar kelimelerinizi gruplara ayırmadan önce excel tablosuna kolayca filtreleyebileceğiniz ve sıralayabileceğiniz bir şekilde ekleyin. Adwords anahtar kelime aracı kullanarak her anahtar kelimenin yanına aylık arama sayılarını ekleyin. Sizin için önemli olan anahtar kelimelerin bulunduğu kutucuğa kırmızı renk verin ve sonuna özel açıklamalarınızı ekleyin. Son olarak tabloyu rengine, arama sonucuna, önem sırasına göre sıralayın. Bu adımları tekrar ederek Adwords reklam grubunda kullanacağınız anahtar kelimeleri belirleyin.

3.Otomatik Teklif Seçeneğini Seçin

Anahtar kelime teklifi reklamınızın gün içerisinde en uygun bir şekilde 2. ve 3. sırada çıkmasını sağlar. Çoğu zaman organik arama sonuçları üzerinde çıkan adwords reklamları, sağda çıkan adwords reklamlarından çok daha iyi sonuç vermektedir. Ayrıca reklamınızın her zaman en üst sırada çıkmaması gerekir. Aksi taktirde günlük ödeyeceğiniz reklam maliyetleri çok fazla olabilir. Bu yüzden reklamlarınızın yayınlandığı süre içinde anahtar kelime tekliflerinin ayarlanması çok önemlidir. Adwords 2011 yılında reklam verenlerin otomatik kural oluşturabilmeleri için bir bölüm açtı. Bu kısımdan reklamlarınız için teklifleri özel koşullara bağlı olarak değiştirebilirsiniz.

Bu belirttiğimiz yöntemleri kullanarak zamanınızdan ve paranızdan tasarruf edebilirsiniz. Armateknik Bilgisayar Google Adwords reklam ortaklarındandır. Eğer şirketinizin için Adwords reklamı vermek istiyorsanız uzman olduğumuz bu konuda size yardımcı olmak isteriz.

Hizmetlerimiz Firma İletişim Bilgileri
Kazım Dirik Mahallesi 166 Sokak Küçükpark
No:5 K:1 D:1 Bornova / izmir
0(232) 374 22 22
iletisim@armateknik.com.tr
Armateknik Blog
Bizimle Bağlantı Kurun
Web Tasarım Talep Formu Talep Gönder